Kuşadası Belediyesi’nde 2014-2019 yılları arasında başkan yardımcılığı görevini yürüten Tufan Asrav, Kuşadası Arçelik-Beko yetkili servisinin sahibi olarak da tanınmaktaydı. Senem Asrav’ın eşi ve Tuse ile Sarp’ın babası olan Tufan Asrav, uzun süredir mücadele ettiği amansız hastalığa yenik düştü.

İlhan ve Turhan Selçuk kardeşlerin Uşak ile ilgisi nedir? İlhan ve Turhan Selçuk kardeşlerin Uşak ile ilgisi nedir?

Tufan Asrav Neden Öldü?

Kuşadası Belediyesi eski Başkan Yardımcısı Tufan Asrav, uzun süredir mücadele ettiği hastalık nedeniyle vefat etti. Asrav’ın cenazesi bugün ikindi namazını müteakip Hanım Camii’nde kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.

Taziye Mesajları ve Anma

Yakın dostları ve çalışma arkadaşları, Tufan Asrav’ın 1967 doğumlu olduğunu ve vefat haberini tüm sevenleriyle paylaşarak taziye mesajları yayınladılar. Kuşadası’nın tanınmış belediye başkanlarından Özer Kayalı da, Asrav’ın vefatına ilişkin üzüntülerini dile getirdi. Asrav'ın uzun süredir mücadele ettiği hastalığa yenik düşmesi, ailesi ve sevenleri tarafından derin bir üzüntüyle karşılandı.

Cenaze Töreni

Tufan Asrav’ın cenaze töreni, Hanım Camii’nde kılınacak ikindi namazını müteakip gerçekleştirilecek. Törene, ailesi, dostları, çalışma arkadaşları ve Kuşadası halkının yoğun katılımı bekleniyor.

Tufan Asrav’ın vefatı, Kuşadası Belediyesi ve yerel halk için büyük bir kayıp olarak değerlendiriliyor. Ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Kaynak: Haber Merkezi