Yarın Uşak Merkez'de, Banaz'da ve Eşme'de elektrik kesintisi yaşanacak Yarın Uşak Merkez'de, Banaz'da ve Eşme'de elektrik kesintisi yaşanacak

25 Mayıs 1994 tarihinde dünyaya gelen Özge Demirtel, Türk dizi ve sinema dünyasında hızla yükselen genç yeteneklerden biri. İlk oyunculuk deneyimini Gökhan Türkmen'in "Sır" adlı video klibi ile yaşayan Demirtel, bu alandaki yeteneklerini ve tutkusunu keşfederek kariyerine oyunculuk alanında devam etmeye karar verdi.

Oyunculuk alanında kendini geliştirmek için çeşitli eğitimler alan Özge Demirtel, bu sayede performanslarını daha da güçlendirdi. Yüzme, dalma ve hayvan sevgisi gibi hobileri ile de bilinen Demirtel, enerjik ve pozitif kişiliğiyle dikkat çekiyor.

Şimdilerde Star TV ekranlarında yayınlanan "Ada Masalı" adlı dizide Biricik karakterine hayat veren Özge Demirtel, performansıyla izleyicilerin beğenisini kazandı. Dizide Haziran'ın en yakın arkadaşı olan ve enerjisiyle dikkat çeken Biricik karakteri, Demirtel'in yeteneklerini sergilemesine olanak tanıyor.

Özge Demirtel, oyunculuk kariyerinde adım adım ilerlerken, yeteneği ve aldığı eğitimlerle gelecekte daha büyük projelerde yer almayı hedefliyor. Genç yaşına rağmen elde ettiği başarılar ve performansıyla dikkat çeken Demirtel, Türk dizi ve sinema dünyasında parlayan bir yıldız olarak öne çıkıyor.

Kaynak: Bülten