Ayşe Özyılmazel Kimdir, Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor Ayşe Özyılmazel Kimdir, Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor

"Dünyanın En Güzel 100 Kadını" Listesi Açıklandı: Türk Güzel İsimler Şaşırttı!

Dünya Güzeli2

Her yıl dünya genelinden seçkin isimlerin yer aldığı "Dünyanın En Güzel 100 Kadını" listesi, güzellik kavramının çok yönlü bir şekilde ele alındığı ve tartışıldığı bir etkinlik olarak dikkat çekiyor. Bu yılın listesi de heyecanla beklenirken, Türk vatandaşlarını en çok şaşırtan unsur, Türk kadınlarının listeye girmesi ve bu isimlerin kim olduğu oldu. İşte detaylar...

Dünya Güzeli

Dünyanın En Güzel 100 Kadını Listesi

TC Candler ve Independent Critics tarafından her yıl düzenlenen "Dünyanın En Güzel 100 Kadını" listesi, dünyanın dört bir yanından seçkin isimleri bir araya getiriyor. Bu yılın listesinde, dünyaca ünlü isimlerin yanı sıra Türk güzellikleri de yer alarak Türk kamuoyunda memnuniyetle karşılandı.

Listede, Jasmine Tookes, Nancy Jewel McDonie, Lisa, Dasha Taran ve Sitala gibi dünya genelinde tanınmış isimlerin yanı sıra Türkiye'den üç başarılı kadının yer alması dikkat çekiyor.

Türkiye'nin Güzelleri

Listeye giren Türk kadınlar arasında en üst sırayı Sıla Türkoğlu alırken, onu ve Hande Erçel takip etti. Geçen yıl beş Türk oyuncunun yer aldığı listede bu yıl üç ismin yer alması, Türk sinema ve televizyon endüstrisindeki başarıların uluslararası alanda da tanınmasına işaret ediyor.

Kaynak: Haber Merkezi