Gelin Evi'nde Heyecan Dorukta! 50 Bin TL Büyük Ödül Bir Gelini Bekliyor!

Show TV'de hafta içi her gün 15:00'te ekrana gelen Gelin Evi programında heyecan ve çekişme tavan yapıyor. Haftanın sonunda en yüksek puanı alan gelin, 50 bin TL'lik büyük ödülün sahibi olacak! Evliliklerinin ilk yıllarını yaşayan gelinler, mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her alanda kıyasıya mücadele ediyor.

Her Gün Altın ve Sürpriz Hediyeler!

Her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinler, çil çil altın kazanırken; 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlar da sürpriz hediyelerle ödüllendiriliyor.

Simge Kızılel Kimdir?

24 yaşında olan yarışmacı Simge Kızılel, 3 yıllık evli ve aslen Kocaelili. Ev hanımı olarak hayatına devam eden Simge, 50 bin TL'lik büyük ödülü kazanmak için tüm becerilerini sergiliyor.

Türkiye Yurt Dışından Öğrenci Kabul Sınavı: Açıklandı! Türkiye Yurt Dışından Öğrenci Kabul Sınavı: Açıklandı!

Puan Tablosu Heyecanla Bekleniyor

Elif Gelin, İpek Gelin, Deniz Gelin ve Sinem Gelin'in puan tablosu henüz açıklanmadı. Heyecanla beklenen puan tablosu, programın ilerleyen bölümlerinde izleyicilerle paylaşılacak.

Gelin Evi'ni Kaçırmayın!

Eğlence, heyecan ve çekişmenin bol olduğu Gelin Evi programını hafta içi her gün 15:00'te Show TV'de izleyebilirsiniz. Yeni evli gelinler, bu program tam size göre! Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor.

Kaynak: Bülten