İYİ Parti Banaz İlçe Başkanı Enver Aras teşkilatı ile birlikte istifa etmiş yerine atanan Canan Akın'da 24 saat geçmeden istifa etmişti.

C Vitamini Nedir Hangi Besinlerde Bulunur Eksikliğinde Neler Tüketilmelidir C Vitamini Nedir Hangi Besinlerde Bulunur Eksikliğinde Neler Tüketilmelidir

Iyi Parti 2
İYİ Parti Uşak Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Bayraktar da Belediye meclisi üyeliğinde sıralamayı beğenmeyerek istifa etmişti.

Iyi Parti3-2
İYİ Parti Uşak İl Başkanlığı tarafından Bayraktar'ın yerine atanan Beyhan Karadeniz'de 24 saat geçmeden görevinden istifa etti.

İYİ Parti Uşak Teşkilatında istifa rüzgârları resmen kasırgaya dönüştü. Partide istifa edenlerin yerine atananlar yeni görevinden 24 saati doldurmadan istifa ediyor.

 İyi Parti’de her geçen gün yeni bir istifa açıklanıyor, geçtiğimiz günlerde istifalarını açıklayanların yerine gelenler, bir gün içinde istifa etti.

Geçtiğimiz hafta İYİ Parti Banaz İlçe Başkanı Enver Aras ve teşkilatının toplu istifasının ardından atanan Canan Akın ve yönetimi de 24 saat geçmeden istifa etmişti.  Bu istifaların ardından İYİ Parti Uşak İl Kadın Politikaları Başkanı Gülsüm bayraktar istifa etti.

Bayraktar’ın yerine atanan Beyhan Karadeniz’in de 24 saat geçmeden görevinden istifa ettiği öğrenildi.

Muhabir: Salih KILINÇ