Uşaklı iş insanları ve sanayiciler Uşakspor için bir araya geldi. Uşaklı iş insanları ve sanayiciler Uşakspor için bir araya geldi.

Uşak Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından bayram öncesinde 2 farklı operasyon gerçekleştirildi. Ekipler tarafından “Uyuşturucu Madde Ticareti” ile mücadele kapsamında il merkezinde gerçekleştirilen 2 ayrı operasyonda önemli neticeler elde edildi. 

Uşak'ta Esrar Yakalandı

Uşak Merkez'de gerçekleştirilen 2 ayrı operasyonda 550 gram Esrar, 77 gram Metamfetamin ele geçirildi. 

Uşak Metamfetamin

Operasyonlarda yakalanan 2 şüpheli şahıs hakkında “Uyuşturucu Madde Ticareti” suçu kapsamında adli tahkikat yapıldı. 1 şüpheli AKŞ ile serbest bırakılırken, 1 şüpheli tutuklandı. 

Uşak Uyuşturucu Tutuklu

Uşak İl Emniyet Müdürlüğü, operasyonu duyururken şu satırlara yer verdi. 

"Müdürlüğümüzce “Uyuşturucu Madde Ticareti” ile mücadele kapsamında il merkezimizde gerçekleştirilen 2 ayrı operasyon neticesinde toplam;

 550 gram Esrar, 477 gram Metamfetamin ele geçirilmiştir. Bahse konu operasyonla ilgili olarak yakalanan (2) şüpheli şahıs hakkında “Uyuşturucu Madde Ticareti” suçu kapsamında adli tahkikat yapılmış, (1) şüpheli AKŞ ile serbest bırakılmış, (1) şüpheli tutuklanmıştır."

Muhabir: Ece Yıldırım