Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ Haberleri

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ haberleri ve güncel Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ gelişmeleri, Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ ile ilgili tüm video, Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ fotoğrafları ve Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ haberleri Uşak Yeşil Sivaslı Gazetesi sitemizde


Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, yarın Uşak’ın bir ilçe merkezinde sabah 09.00’dan akşam 17.00’ye kadar elektrik kesintisi uygulanacağını belirtti.

Genel

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ'den Duyuru: Afyonkarahisar Merkez ,Dinar, Sandıklı, İhsaniye, Bayat, Sultandağı ve Evciler ilçesinde Elektrik Kesintisi

Genel

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ'den Duyuru: Afyonkarahisar Merkez ,Dinar ve Emirdağ ilçesinde Elektrik Kesintisi

Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, yarın Uşak’ın iki ilçesi ve köylerinde elektrik kesintisi uygulanacağını duyurdu.

Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, yarın Uşak merkezde bir mahalle ve 3 ilçde elektrik kesintisi uygulanacağını duyurdu.

Genel

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, Yarın Uşak merkez ilçeye bağlı Derbent köyü, Banaz ve Sivaslı ilçelerinde elektrik kesintisi uygulanacağını duyurdu.

Gündem

Yarın Uşak merkezde Cumhuriyet Mahallesi’nde sabah 09.00 – 17.00 saatleri arsında klima, pervaneler ve buzdolabı çalışmayacak. Çünkü elektrikler kesilecek.

Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, yarın Uşak merkezde 2 mahalle ve 3 ilçeye bağlı yerleşim alanlarında elektrik kesintisi yaşanacağını açıkladı.

Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, yarın Uşak merkez ilçede 3 mahalle ve iki ilçede elektrik kesintisi uygulanacağını duyurdu.

Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, yarın Uşak merkezde bulunan iki mahallede 09.00-17.00 saatleri arasında elektrik kesintisi uygulanacağını açıkladı.

Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, yarın Uşak merkez ilçede Durak ve Sarayaltı mahalleleri ile Banaz, Eşme ve Ulubey ilçelerinde elektriklerin kesileceğini...

Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, yarın, Banaz, Eşme ve Ulubey ilçelerinde bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisi uygulanacağını duyurdu.

Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, yarın Uşak merkez Kemalöz Mahallesi, Banaz, Eşme ve Ulubey ilçelerinde gün boyu elektrik kesintisi yapılacağını duyurdu.

Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, yarın Uşak merkez Cumhuriyet ve Mehmet Akif Ersoy mahallelerinde gün boyu elektrik kesintisi uygulanacağını duyurdu.

Genel

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, yarın Uşak merkezde 2 mahallede ve Banaz ilçesinde gün boyu elektrik kesintisi uygulayacağını duyurdu.

Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, yarın (Pazar) Uşak yapağılar köyü ve Eşme ileçs ve köylerinde elektrik kesintisi uygulanacağını duyurdu.

Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, yarın, Uşak merkezde Fevzi Çakmak ve Kalfa mahalleleri ile Banaz, Eşme, Karahallı ve Ulubey ilçelerinde gün...

Genel

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, yarın Uşak Atatürk ve Fevzi Çakmak mahalleleri ile Banaz, Eşme Karahallı ve Ulubey ilçelerinde elektrik kesintisi...

Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, yarın Uşak’ın nüfus olarak en yoğun olan Kemalöz Mahallesi, Kuyucak Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi ve Banaz...

Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, Pazar günü de Uşak merkez, Ulubey Karahallı ve Sivaslı ilçelerinde kesinti yapılacağını duyurdu.

Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, yarın Uşak Merkeze bağlı Karakuyu köyü ve Banaz ilçesinde 09.00-17.00 saatleri arasında elektrik kesintisi yaşanacağını açıkladı.

Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, yarın Uşak merkezde Cumhuriyet Mahallesi ve Banaz ilçesinde elektrik kesintileri yaşanacağını duyurdu.

Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, bu sabah saat 09.00’dan itibaren akşam 17.00’ye kadar Uşak üniversitesi ve mende köyünde elektrik kesintisi yaşanacağını...

Gündem

Osmangazi Elektrik dağıtım AŞ, bugün Uşak Çarıkköy ve Karaboyalık köylerinde gün boyu elektrik kesintisi yaşanacağını duyurdu.

Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, yarın Uşak’ın en önemli üç mahallesinde gün boyu elektrik kesintisi yaşanacağını belirtti.

Gündem

Yarın Uşak'ın merkezînde bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle üç mahallede gün boyu elektrik kesintisi uygulanacağı açıklandı.

Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, yarın Uşak merkezde bulunan iki büyük mahallede gün boyu elektrik esintisi yaşanacağını açıkladı.

Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, yarın Uşak merkez Fatih ve Fevzi Çakmak mahalleri ile Sivaslı ilçesinde gün boyu elektrik kesintisi uygulanacağını...

Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, ayrın Uşak’ın Ulubey, Sivaslı ve Karahallı ilçelerine sabah saat 10.00 -18.00 arası elektrik verilemeyeceğini duyurdu.

Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, yarın Uşak’ın üç ilçesinde gün boyu elektrik kesintisi yaşanacağını açıkladı.