Ulubey Haberleri

ulubey haberleri ve güncel ulubey gelişmeleri, ulubey ile ilgili tüm video, ulubey fotoğrafları ve ulubey haberleri Uşak Yeşil Sivaslı Gazetesi sitemizde


Gündem

Her zaman kuyuya düşen hayvanları çıkarmakla bildiğimiz Uşak itfaiye ekipleri Ulubey ilçesinde değişik bir operasyona imza attı.

Gündem

Uşak, Ulubey İlçesinde çıkan çatışmada 1 kişi yaşamını yitirdi. 1 kişi de ağır yaralandı.

Gündem

Uşak/Ulubey ilçesine doğalgaz temininde ufak bir sorun çıktı. UDAŞ tarafından düzenlenen sıkıştırılmış doğalgaz alımına bir firma katılınca ihale iptal edildi.

Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, yarın Uşak merkez ilçede Durak ve Sarayaltı mahalleleri ile Banaz, Eşme ve Ulubey ilçelerinde elektriklerin kesileceğini...

Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, yarın, Banaz, Eşme ve Ulubey ilçelerinde bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisi uygulanacağını duyurdu.

Gündem

Bu sene 1’incisi düzenlenecek olan Ulubey Ultra Trail, sporculara Ulubey’in eşsiz tarihi ve doğa güzellikleri arasında bir koşu deneyimi sunacak.

Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, yarın Uşak merkez Kemalöz Mahallesi, Banaz, Eşme ve Ulubey ilçelerinde gün boyu elektrik kesintisi yapılacağını duyurdu.

Gündem

Uşak’ın ilçelerinde bulunan 5 İl Özel idaresi Müdürlüğü için Uşak İl Genel Meclisi tarafından kapatılma kararı alındı.

Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, yarın, Uşak merkezde Fevzi Çakmak ve Kalfa mahalleleri ile Banaz, Eşme, Karahallı ve Ulubey ilçelerinde gün...

Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, Pazar günü de Uşak merkez, Ulubey Karahallı ve Sivaslı ilçelerinde kesinti yapılacağını duyurdu.

Gündem

Gerçekten Uşak’ı gezmeye doyulmaz. Bu yazımızda Uşak 21. Gün Sanat ve Kitap Kulübü üyeleriyle Uşak tarihinin derinliklerine ve doğal güzelliklerine...

Gündem

Son 10 gün içerisinde Uşak’ta yangınsız gün geçmedi. Ulubey İlçesine bağlı Gümüşkol ve Kışla köyleri arasında çıkan yangın 7 saate...

Genel

Uşak Sağlık Müdürlüğünden emekli Sibel Kahraman Teke’nin vefatı, Uşak'ta ve sağlık camiasında derin üzüntü yarattı.

Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, ayrın Uşak’ın Ulubey, Sivaslı ve Karahallı ilçelerine sabah saat 10.00 -18.00 arası elektrik verilemeyeceğini duyurdu.

Gündem

Dün Ulubey ilçesinde meydana gelen trafik kazasında yaşamını yitiren bir çocuk annesi Ezgi Çetin (34), gözyaşları içerisinde toprağa verildi.

Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, yarın Uşak’ın üç ilçesinde gün boyu elektrik kesintisi yaşanacağını açıkladı.

Gündem

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan himayesinde düzenlenen “Türk Mutfağı haftası” etkinleri kapsamında Uşak yemekleri tanıtıldı.

Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, ayrın Uşak merkez Dikilitaş Mahallesi, Ulubey ve Eşme ilçelerinde gün boyu elektrik kesintisi uygulanacağını duyurdu.

Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, yarın Uşak Merkezde 2 mahallede Sivaslı- Ulubey eve  Eşme ilçelerinde gün boyu elektrik kesintileri yaşanacağını duyurdu.

Gündem

Uşak’ın Eşme ilçesi halkının yol çilesi 30 yılı aşkın bir süredir bitmek bilmiyor. İlçe halkı yollarının bir an önce yapılmasını...

Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, Pazar günü (yarın) Uşak Merkez, Ulubey Karahallı ve Eşme ilçelerinde gün boyu elektrik kesintisi uygulanacağını açıkladı.

Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, yarın Eşme, Karahallı ve Ulubey ilçelerine bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle gün boyu elektrik verilemeyeceğini duyurdu.

Gündem

Uşakİl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu Polonya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Slovakya ve Makedonya'dan gelen gazetecilere Uşak'ı tanıttı.

Gündem

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından 116. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü kurası kapsamında Uşak ve ilçelerine 20 yeni doktor atandı.

Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, yarın Uşak Merkez Elmalıdere Mahallesi, Ulubey ve Eşme ilçelerinde elektrik kesinti yapılacağını açıkladı.

Genel

Ulubey’e gelecek olan doğalgaz, ilçedeki işyeri kiralarının artmasına sebep oldu.

Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, yarın Uşak’ın Eşme ve Ulubey ilçelerinde bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle gün boyu elektrik verilmeyeceğini açıkladı.

Genel

Uşak İl Tarım ve Orman Müdürü Serkan Bilir, Omurca köyünde üreticiler ile bir araya geldi.

Genel

Ulubey Kışla köyü sakinleri, kuraklığının yaşanmaması için yağmur duasına çıktı.

Gündem

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ Şebeke tesis, bakım onarım çalışmaları nedeniyle Uşak Merkez ve Ulubey ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacağını duyurdu.