Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, 18 Mayıs 2024 tarihinde vefat eden vatandaşların bilgilerini ve cenaze defin programlarını duyuran güncel bir açıklama yaptı. Uşak Belediyesi'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Mezarlıklar Müdürlüğü, bu önemli bilgilendirmeyi web sitesi aracılığıyla kamuoyuyla paylaştı. Vefat edenlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır dileyen kamu kurumu, hayatını kaybeden vatandaşların isimlerini aşağıda sıraladı:
- Türkan Kaytan
Öner Kaytan'ın Eşi, Türkan Kaytan vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Ulubey'de defnedildi.
- Vehbi Özbey
Hülya Ateş'in Babası, Vehbi Özbey vefat etmiştir. Cenazesi İkindi namazına müteakip Karakuyu Köyünde defnedildi.
- Barbaros Hayrettin Öztürk
Uşak Endüstri Meslek Lisesi öğretmenlerinden Mustafa Öztürk'ün Babası, Barbaros Hayrettin Öztürk vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Sivaslı Erice Köyünde defnedildi.
- Mahmut Karınca
Hüseyin Karınca'nın Babası, Mahmut Karınca vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Ulubey Kurudere Köyünde defnedildi.
- Yusuf Albay
Mesut Albay'ın Babası, Yusuf Albay vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Sivaslı Erice Köyünde defnedildi.
Vefat edenlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.