Cumhuriyet Meydanı'nda toplanan vatandaşlar sevinç gösterisinde bulundu.

Uşak TSO başkanları TKDK destekleri hakkında bilgilendirildi Uşak TSO başkanları TKDK destekleri hakkında bilgilendirildi

Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, seçim zaferini kutlayan vatandaşlara hitaben, "Rahmetli babam şu arkamızda vilayet binasında hizmet etme şansı buldu. Şimdi bana da tam karşısında Tokat Belediyesi'nde hizmet etme şansı verdi. Size çok teşekkür ediyorum" dedi.

Tokat'ta bir ilk yaşanarak, resmi olmayan sonuçlara göre efsane Vali Recep Yazıcıoğlu'nun oğlu Mehmet Kemal Yazıcıoğlu MHP'den belediye başkanı oldu.

Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, Tokat Belediye Başkanı seçilmesinin ardından yaptığı konuşmada, kıymetli eşiyle birlikte mutlu olduklarını ifade ederek, "Babama arkamda görmüş olduğunuz hükümet binasında valilik nasip oldu. Şu arkamızda vilayet binasında hizmet etme şansı buldu. Şimdi bana da tam karşısında Tokat Belediyesi'nde hizmet etme şansı verdi. Size çok teşekkür ediyorum kıymetli hemşehrilerim. İyi ki varsınız. Allah razı olsun. Sizlerle beraber çok güzel hizmetler edeceğiz. Bu farkı göreceksiniz. Tokat'ı kucaklayacağımızı göreceksiniz. Ben sizin bir kardeşinizim. Kapım sonuna kadar açık. Gönül rahatlığıyla gelin meramınızı anlatın. Ben de sizi dinleyip var gücümle çalışacağım. Bundan hiç şüpheniz olmasın" şeklinde konuştu.

Yazıcıoğlu, Tokat'ın altın yılları için var güçleriyle çalışacaklarını ve Tokat'ı daha yaşanabilir bir şehir haline getireceklerini sözlerine ekledi.

Kaynak: Haber Merkezi