Akbank, emeklilere özel 22.500 TL'lik destek paketi sunuyor! Emekli Maaşını Taşıyana 22.500 TL'lik Rekor Promosyon. Akbank, emeklilere yönelik hazırladığı özel kampanya ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bu özel paket, emekli vatandaşlara 22.500 TL değerinde bir destek sunuyor.

Paketin İçeriği ve Avantajları

Akbank'ın hazırladığı emekli paketi, çeşitli fırsatları içeriyor. Paket kapsamında emekli maaş promosyonu, ek promosyonlar ve ihtiyaç kredisi gibi avantajlar sunuluyor. Üç aşamalı yapısıyla farklı ihtiyaçlara yönelik çözümler sunan bu paket, emeklilerin yaşam kalitesini artırmayı hedefliyor.

Adıyaman'da Motosiklet yayaya çarptı Adıyaman'da Motosiklet yayaya çarptı

Sunulan Fırsatlar

Akbank'ın emeklilere sunduğu fırsatlar arasında ilk sırada emekli maaş promosyonu bulunuyor. Banka, maaşını Akbank'a taşıyan ve 3 yıllık sözleşme imzalayan emeklilere 10.000 TL değerinde maaş promosyonu sunuyor. Ayrıca, otomatik fatura ödeme talimatı veren emeklilere her talimat için 500 TL ek promosyon ödeniyor ve toplamda 2.500 TL'ye kadar ek promosyon kazanılabiliyor. Bunun yanı sıra, Akbank emeklilere 10.000 TL değerinde ihtiyaç kredisi imkanı da sağlayarak, toplamda 22.500 TL'lik bir destek paketi sunuyor.

Kaynak: Haber Merkezi