Çin Menşeili Cherry otomobil markası, başlattığı indirimli fiyatları ve %0 Faizli Kredi Kampanyasını duyurdu. İnternet sütesi üzerinden yapılan duyurda kampanya detaylarına yer verildi.  %0 Faizli Kredi Kampanyası ile 109.000 TL’ye varan indirim sağlanacak. 

Cherry Faiz Kredi

Yapılan kampanya duyurusunda ise, "300.000TL'ye varan / 12 ay / %0 faizli kredi kampanyasına ek 109.000 TL’ye varan indirim Yetkili Satıcılarımızda sizleri bekliyor.

Kampanya, stoklarla sınırlı ve 30 Haziran 2024 tarihine kadar katılımcı Yetkili Satıcılarımızda geçerlidir. Kredi ve indirim koşulları model ve donanım bazlı farklılık göstermektedir. Aşağıdaki tabloda belirtilen kredi tutarı, belirtilen vade ve faiz oranları ile sınırlıdır.

Chery Otomobil San. Tic. A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ödeme seçenekleri ve ayrıntılı bilgi için Chery Yetkili Satıcılarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Feci kazada metrelerce savruldu: O anlar kamerada Feci kazada metrelerce savruldu: O anlar kamerada

Chery Türkiye, sürekli dinamik bir ürün stratejisi izlemektedir ve gördüğünüz model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Gösterilen modeller temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.

Kampanyada belirtilen finansman koşulları, anlaşmalı finans kuruluşunun ve kanunların belirlediği şartlarda geçerli olup, finans kuruluşu finansman sağlayıp sağlamamak konusunda serbesttir. Finans kuruluşunun başvuruyu reddetmesi ve finansman sağlamamasından Chery Otomobil San. Tic. A.Ş. sorumlu değildir. Ödeme seçenekleri ve ayrıntılı bilgi için Chery Yetkili Satıcılarıyla iletişime geçebilirsiniz." ifadelerine yer verildi. 

Kaynak: Haber Merkezi