Uşak’ta Üniversite-Dikilitaş şehir içi otobüs hattı durağına ziyarette bulunan Yalım, burada otobüs hattı sahiplerine; devlet tarafından 65 yaş üstü, gazi ve engellilerin otobüs ücreti olarak ödenen 2700 TL’yi düzenleme ödeme, her ay otobüs başına 100 litre mazot desteği ve akıllı kart sistemine geçiş sözü verdi.

Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım, Üniversite-Dikilitaş şehir içi otobüs hattı durağına ziyarette bulunarak, Tüm Özel Halk Otobüsleri Kooperatifleri Birliği Genel Başkanı Kurtuluş Kara, Uşak Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Korkmaz ve hat şoförleriyle bir araya geldi.

Halkot (2)

Otobüs sahipleri ve hat şoförlerinin derdini dinleyen Yalım, onlarla görüş alış verişinde bulunduktan sonra bir bir vaatlerini sıralamaya başladı.

Uşak’ta 2. Ulusal Otizm Eylem Planı Kapsamında Etkinlikler Düzenlendi Uşak’ta 2. Ulusal Otizm Eylem Planı Kapsamında Etkinlikler Düzenlendi

-        Yalım, toplu ulaşımda ücretsiz seyahat eden Engelli, şehit yakını, gazi, engelli ve 65 yaş üstü bireyler için devlet tarafından her ay ödenen 2700 TL’yi düzenli ödeme.

-        Toplu taşıma hattındaki her otobüs için aylık 100 litre mazot desteği

-        En kısa zamanda halk otobüslerinde akıllı kart sistemine geçme gibi vaatlerde bulundu.

Halkot (3)

Muhabir: SALİH KILINÇ