Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, 17 Mayıs 2024 tarihinde vefat eden vatandaşların bilgilerini ve cenaze defin programlarını duyuran güncel bir açıklama yaptı. Uşak Belediyesi'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Mezarlıklar Müdürlüğü, bu önemli bilgilendirmeyi web sitesi aracılığıyla kamuoyuyla paylaştı. Vefat edenlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır dileyen kamu kurumu, hayatını kaybeden vatandaşların isimlerini aşağıda sıraladı:

  • Muammer Sarısaman

Hüsamettin Sarısaman'ın Babası, Muammer Sarısaman vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Ensar Camiiden alınarak Kapaklar Köyünde defnedildi. 

Yolcu otobüsü Kuzey Marmara Otoyolu’nda devrildi Yolcu otobüsü Kuzey Marmara Otoyolu’nda devrildi

  • Abdurrahman Yıldırım

Mehmet Yıldırım'ın Babası, Abdurrahman Yıldırım vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Mevlana Camiiden alınarak Şekerevleri Mezarlığında defnedildi. 

  • Halil İbrahim Şahin

Baki Şahin'in Babası, Halil İbrahim Şahin vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Banaz/İmrez Köyünde defnedilecektir.

  • Yılmaz Avcı

Mehmet Avcı'nın Abisi, Yılmaz Avcı vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Paçacıoğlu Köyünde defnedildi. 

  • Süleyman Özçelik

Esat Özçelik'in Babası, Süleyman Özçelik vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Yücetepe Camiiden alınarak Asri Mezarlığında defnedildi. 

Vefat edenlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Kaynak: Bülten