Banaz Devlet Demir Yolları'nda görevli bir memur, uyuşturucu kullandığı düşünülen bir grup genç tarafından bıçaklı saldırıya uğradı. Edinilen bilgilere göre, geçtiğimiz Cumartesi günü saat:22.40 sularında gerçekleşen olayın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. İddilara göre, yasaklı madde kullandığı düşünülen 4 kişi tren yolunda görevli memura saldırarak darp etti. Görüntülerde, tren raylarında devam eden saldırıda memurun 5 bıçak darbesi aldığı öğrenildi. Olayın ardından memur Ş.Ş. hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. 

https://www.yesilsivasligazetesi.com/ olarak yaptığımız araştırmada, o gece yaşanan olayın bilgilerine ulaştık. Edinilen bilgilere göre, bir grup genç Banaz tren istasyonun ve tuvaletinin kapılarını kırmak istedi. O saatte görevli memur Ş.Ş., uyuşturucu madde ve alkol aldığı düşünülen bir grup tarafından darp edilerek bıçaklandı. Saldıran 4 kişiden bıçaklayan bir kişi tutuklandı. Güvenlik kamerası görüntülerinde ise, saldıran 4 kişi, gözcü olarak bekleyen 1 kişinin olduğunu görülüyor. 

Serinlemek isteyen çocuklar Atapark'ta bulunan süs havuzuna girdi Serinlemek isteyen çocuklar Atapark'ta bulunan süs havuzuna girdi

Muhabir: Ece Yıldırım