Endonezya'da Damada Şok: Gelin Erkek Çıktı

Endonezya'da yaşayan 26 yaşındaki bir adam, hayatının şokunu yaşadı

                                                      Sahte Gelin1

. Yerel basının A.K. olarak tanıttığı genç, 12 gün önce evlendiği kadının aslında erkek olduğunu fark ederek polisi aradı.

Genç adam, internette tanıştığı ve Adinda Kanza Azzahra ismiyle tanıttığı kişiyle yüz yüze görüştüğünü ve ona aşık olduğunu belirtti.

Birkaç görüşme sonrası onunla evlenme kararı alan genç, nişanlısının bazı tuhaflıkları olduğunu ama aslında erkek olduğunu asla tahmin etmediğini ifade etti.

Ancak, nişanlısının sürekli yüzünü peçeyle gizlemesi ve resmi nikaha karşı çıkması gibi durumlar şüpheleri artırdı.

Antibiyotik Kullananları Bekleyen  Büyük Tehlikeler: Antibiyotik Nedir ? Zararları Nelerdir? Antibiyotik Kullananları Bekleyen Büyük Tehlikeler: Antibiyotik Nedir ? Zararları Nelerdir?

Evlendikten sonra da Adinda'nın tuhaflıklarının devam ettiğini söyleyen genç adam, ailesinin şüphelenmesi üzerine kadını araştırdığını ve aslında bir erkek olduğunu ortaya çıkardığını belirtti.

Gerçek kimliği ifşa olan sahte gelin, polise, amacının evlendiği gençten para koparmak olduğunu itiraf etti. Makyajla kadın kılığına giren adam, şimdi 4 yıla kadar hapis istemiyle yargılanıyor.

Endonezya'da yaşanan bu olay, genç adamın yaşadığı büyük şoku ve toplumda yaratmış olduğu şaşkınlığı beraberinde getirdi. Olayın detayları ve ilerleyen süreç merakla takip ediliyor.

Kaynak: Bülten