Deniz Akkaya Açıkladı: Yurtta Kızı Anneme Ne Söyledi?

Manken Deniz Akkaya, kızı Ayşe Önbilgin'in kendisine saldırdığını sosyal medya hesabından duyurarak gündeme bomba gibi düşmüştü.

Olayın ardından Deniz Akkaya'nın babası Muzaffer Akkaya ise mahkemeye başvurarak torununun velayetinin kendisine verilmesini talep etmişti.

Uşak protokolü Arefe günü şehitliği ziyaret etti Uşak protokolü Arefe günü şehitliği ziyaret etti

Magazin dünyası, Deniz Akkaya'nın kızı Ayşe ile ilgili iddialarla sarsıldı. Şimdi ise Deniz Akkaya'nın kızıyla son görüşmesinde ne konuştukları ortaya çıktı.

Sabah gazetesinden Deniz Yusufoğlu'nun haberine göre, Deniz Akkaya'nın saldırısına uğradığını iddia ettiği kızı A.Ö. Çocuk Suçları Soruşturma Bürosu'nda ifade verdi.

İfade sonucunda A.Ö.'nün işlediği suçun 'Kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma' olduğu belirlendi. Ayrıca, A.Ö.'nün cezasını idrak edebilecek akıl sağlığına sahip olduğuna dair rapor düzenlendi.

Deniz Akkaya, Efe Önbilgin ile yaşadığı ilişkiden 2009 yılında dünyaya gelen kızı Ayşe'nin kendisine saldırdığını sosyal medya hesabından açıklamıştı.

Bu olayın ardından gelişen süreçte, A.Ö.'nün ifadesi ve akıl sağlığına dair rapor önemli bir yer tutuyor. Deniz Akkaya'nın yaşadığı bu olay, magazin dünyasında geniş yankı uyandırmış durumda.

Bu gelişmelerle birlikte, Deniz Akkaya'nın kızı Ayşe ile ilgili davanın nasıl bir seyir izleyeceği ve torunun velayetinin kimde kalacağı merak konusu olmaya devam ediyor.

Kaynak: Haber Merkezi