2021 Tüm Emekli Sen Uşak Şube Başkanı Aydın; “Yoksulluğa teslim olmayacağız” 2021 Tüm Emekli Sen Uşak Şube Başkanı Aydın; “Yoksulluğa teslim olmayacağız”

Dün gece saat 22.00 sıralarında Elmalıdere Mahallesi 1. Gül Sokak ve 1. Elmalı Sokak’ın kesiştiği noktada beyaz bir otomobille gelen şahıslar, tüfekle üç kişiye ateş açmış, çatışmada aracın içinden ateş açan  E.E., E. B. vurarak öldürmüş, ölmeden önce tabancasıyla karşılık veren E.B E.E’yi yaralamıştı.

Görüntülerde, 3 kişinin sağa sola kaçarak siper aldığı, tam o sırada beyaz bir otomobilin sokağın başından hızla yokuş aşağı geldiği görülüyor. İçerisinde EE ve G.S.’ adlı şahısların bulunduğu beyaz bir otomobilden E.E. tarafından tüfekle Emrah Bozbey’e ateş ediliyor.

E. B.’ de tabancayla araca ateş ediyor. Çatışma sırasında E.B. olay yerinde yaşamını yitiriyor. E.E. de yaralanarak olay yerine gelen 112 Acil ekipleri tarafından hastaneye kaldırılıyor.

Olaya karışan B.D. ve H.B. adlı şahıslar gözaltına alınırken otomobilde bulunan G.S.’nin firar ettiği ve polis tarafından arandığı öğrenildi.

Olayla ilgili Cumhuriyet Savcılığı tarafından soruşturmanın sürdürüldüğü belirtildi.

Muhabir: SALİH KILINÇ