"Gülşah Çomoğlu kimdir?" sorusuna cevap olarak:

Gülşah Çomoğlu, Türk televizyon ve sinemasının tanınmış oyuncularındandır. 22 Haziran 1984 tarihinde İstanbul'da doğan Çomoğlu, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde tamamlamıştır. Oyunculuk kariyerine ise 2005 yılında "Beyaz Gelincik" dizisiyle adım atmıştır.

Çomoğlu, "Unutma Beni", "Kasaba Doktoru", "Aşk ve Gurur", "Bir Demet Tiyatro" gibi birçok dizi ve tiyatro oyununda rol almıştır. Televizyon dizilerinin yanı sıra sinema filmlerinde de yer almış, "Kurtlar Vadisi: Filistin" gibi yapımlarda rol almıştır.

Oyunculuk kariyeri boyunca pek çok farklı karakteri başarıyla canlandıran Gülşah Çomoğlu, Türkiye'de geniş bir hayran kitlesine sahiptir. Özellikle televizyon dizilerindeki rolleriyle tanınmaktadır.

Gökhan Günal, Türk iş insanıdır.

Atlas Copco şirketinde Genel Vakum İş Hattı Yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Başkent Üniversitesi mezunu olan Günal, kariyerine Endüstriyel Hava Bölümü Satış Mühendisi olarak başlamıştır. Daha sonra Endüstriyel Vakum Bölümü Satış Mühendisi olarak görev almış ve İstanbul'da Bölgesel Satış Müdürü olarak çalışmıştır.

Gökhan Günal, Atlas Copco'nun Vakum Teknolojisi İş Alanı'nda faaliyet göstermektedir. Profesyonel kariyeri boyunca endüstriyel sektörde önemli roller üstlenmiş ve şirketinde başarılı bir kariyer inşa etmiştir.

Gülşah Çomoğlu'nun eşi, 2018 yılında evlendiği Gökhan Günal'dır. Çiftin arasında Pera adında 2 yaşında bir kızları bulunmaktadır.

Gülşah Çomoğlu ile Gökhan Günal'ın evliliği, mutlu bir birliktelikleri olarak biliniyordu.

Gökhan Günal ise, Atlas Copco şirketinde Genel Vakum İş Hattı Yöneticisi olarak görev yapmaktadır.

Eylem Tok ve oğlunun sahte pasaportla Küba’ya gideceği iddia edildi Eylem Tok ve oğlunun sahte pasaportla Küba’ya gideceği iddia edildi

Başkent Üniversitesi mezunu olan Günal, kariyerine Endüstriyel Hava Bölümü Satış Mühendisi olarak başlamıştır.

Daha sonra Endüstriyel Vakum Bölümü Satış Mühendisi olarak görev almış ve ardından İstanbul'da Bölgesel Satış Müdürü olarak çalışmıştır.

Günümüzde ise Atlas Copco'nun Vakum Teknolojisi İş Alanı'nda faaliyet göstermektedir.

Gülşah Çomoğlu'nun ani vefatı, sevenlerini derin bir üzüntüye boğarken, eşi Gökhan Günal ve ailesine başsağlığı ve sabır dilekleri iletilmektedir.

Çomoğlu'nun sinema ve dizi dünyasındaki başarılı kariyeri ve Günal'ın iş yaşamındaki başarıları, sevenleri tarafından takdirle karşılanmaktadır.

Kaynak: Bülten