Boğa burcunun tüm özelliklerini, etkilerini yaşayacağımız, bolluk ve bereket enerjisinin yoğun olduğu, ilişkilerin daha fazla ön plana çıktığı ve değişimlerin çarpıcı olduğu bir ay karşımızda. Mayıs ayı değer duygusunu yükselten enerjiler barındırıyor. Kişisel gezegenlerimiz Venüs ve Mars’ın yönettikleri burçlarda olması, ilişkiler açısından oldukça olumlu etkiler barındırıyor. Hem hızlı başlangıçlar hem de huzurlu bir ilişki yaşamak adına güzel tesadüfler yaşanabilir.

8 Mayıs Boğa yeni ayı bolluk ve bereketi, huzur ve güveni, genişleme, büyüme enerjilerini içinde taşıyor. Pek çok insanın kaderini değiştirecek olan bu yeniay, değişimlerin kaçınılmaz ve çok büyük etkiler ile yaşanacağını gösteriyor. Hayatımızda deneyimleyeceğimiz şey, belki de alt üst olan bazı şeylerin gerekli olduğuyla ilgilidir. Hiç deneyimlenmeyen ve tamamen zıt olduğumuzu düşündüğümüz alanlarda bulabiliriz kendimizi. Yaşamımızdaki varoluş sebebimizi büyük dönüşüm ve değişimler ile göreceğiz. Ancak bunlar sizi korkutmasın, kimileri çok büyük fırsat ve güzellikleri hayatına çekecek ve artık kendisine zarar veren tüm insan ve kavramlardan uzaklaşmaya başlayacak. Geleceğe dair planlarınızı hayata geçirmek adına oldukça olumlu etkiler olacak.

Mayıs ayı, insanların yaşamlarında bolluk ve bereket yaratımı için dilek ve dualar ettiği bayram ayı. Mayıs ayı gökyüzü bu bolluk ve bereket enerjisini destekler konumda olacak. Bu bayram sebebiyle dilediğiniz şeylerin gerçekleşme, somutlaşma ihtimali yüksek. Doğa ile bütünleşik olmaya, dört elementi mutlaka yaşamaya, hissetmeye gayret gösterin.

Bu ay, yılın başından itibaren hayatına hangi değerleri ektiğin ile ilgili. Çevrende gelişen ve büyüyen olaylar aslında senin bir yansıman. Hangi duygu ve düşüncelerle harekete geçtiysen ve neye emek verdiysen karşılığını birer birer toplayacağın bir ay. Mucizeler bir günde ortaya çıkmaz, onlar yaratılır. Mayıs ayı mucizeleri nasıl yarattığımız, enerjimizi neye kanalize ettiğimizle ilgili bir ay olacak. Artık hayatındaki somut değerlerin farkına varıp, gerçekten güvendiğin ve beraber yol alacağın insanların yanında kalacağı bir zaman dilimi olacak. Elbette hayatından uzaklaşanlar da olacak ama bu seni üzmesin çünkü hayatındaki rollerini tamamladıkları ve yeni yolculuklarının başlaması gerektiği için sana alan açacaklar.

Sadakat ve güven duygularının nasıl oluştuğunu ve bu duyguları neden kaybettiğini anlaman için bir fırsat olabilir. Hayatına girecek yeni insanların uzun süreler seninle beraber olacağını bil. Şimdi huzurlu ve güvenli hissetmenin önemi, kalabalıklar yerine güçlü bağların ve köklerinin önemini daha iyi anlayacaksın.

Galatasaray taraftarları Taksim’de Fenerbahçe tabutu gezdirdi Galatasaray taraftarları Taksim’de Fenerbahçe tabutu gezdirdi

KOÇ BURCU: Sevgili Koç, bu ay finansal konularda büyük şanslar yakalayabilirsin. Kazançlarını arttırmak adına pek çok fırsatın peş peşe gelecek. Kariyer hayatınla ilgili ilerleme, yaptığın işlerin değer kazanmasını gözlemleyeceksin. Etrafındaki insanların sana değer göstermesi, sevgi ve ilgileri yoğun olacak. Girişimcilik konusunda çığır açabileceğin yeni fırsatlar yakalayabilirsin. Fikirlerini hayata geçirebilmek adına gerekli enerjini toplamaya başlıyorsun. Fikirlerini, düşüncelerini hızlı aksiyonlar eşliğinde somutlaştırma şansı yakalayacaksın. Bu ay kısa yolculuklar yapmak önceliğinde olabilir. Yakın çevrendeki insanlar, akrabaların, yakın çevrenle ilgili konular önem kazanacak. Bazı anlaşma ve sözleşmelerin bitebilir, yeni sözleşmeler yapabilirsin.

BOĞA BURCU: Sevgili Boğa, bu ay şansın oldukça yüksek olacak. Uzun zamandır beklediğin gelişmelerin yaşanacağı, kendini daha güvende ve huzurlu hissedeceğin bir ay karşında olacak. Hayal ettiğin değerleri elde etmek ve finansal gücünü toplamak adına kendi sezgilerinle hareket etmek kazançlı sonuçlar elde etmeni sağlayacak. Mayıs ayında hem maddi hem de manevi anlamda kendini güçlü hissedeceksin. Estetik ve güzellik uygulamalarından güzel sonuçlar alabileceğin bir etki mevcut. İmaj değişimi ve kişisel

OĞLAKBURCU: Sevgili Oğlak bu ay aşk hayatınızda yüzünüz gülecek ilişkilerde en çok muzdarip olduğunuz güven sorununu bu ay atlatabileceksiniz partnerinizle aranızdaki ilişkinin temelleri sağlamlaşıyor yatırımlarınızdan şans oyunlarından kazanç sağlama etkisi yüksek ancak siz yine de dikkatli olmalısınız çocuklar konusunda sizi mutlu edecek gelişmeler meydana gelecek ev içinde tadilat yaptırmak ve düzeninizle ilgili değişimler yapmak isteyebilirsiniz ayın son haftasında sağlığınızla ilgili konular gündeminizde olacak çocukların sağlığı ile ilgili konularda iyileşme süreci başlıyor olacak küçük estetik operasyonlar için uygun bir ay olabilir eğlence alanları sahne önünde olmak görünür olmak konusunda sizi destekleyen gökyüzü etkileri mevcut sanatla ilgilenen oğlaklar için çok verimli geçecek bir dönem yaratıcılığınız artıyor gebelik haberi bekleyenler için sürpriz gelişmeler meydana gelebilir.

KOVA BURCU Sevgili Kova bu ay köklenme ihtiyacınız oldukça yüksek ev ve dekorasyon konularıyla daha yakından ilgilenmeniz gerekebilir ev satışı ve toprak satışlarından elde edeceğiniz gelirler oldukça iyi olacak ailenizden finansal konularda destek alabilir ve hayatınızla ilgili yeni bir düzenlemeye gidebilirsiniz kariyer hayatınızla ilgili güvensizlik hissedebileceğiniz gelişmeler meydana gelebilir ayın sonunda sosyal hayatınız hareketleniyor bazı arkadaşlıklar veya ilişkiler sonlanabilir çok sık seyahat etmeniz gerekebilir bu ay taşınmak gibi konular gündeminizde olabilir.

BALIK BURCU: Sevgili Balık bu ay yakın çevrenizde sizi mutlu edecek güzel gelişmeler meydana gelecek zihniniz sakinleşiyor ve daha güvenli duygulara düşüncelere geçiş yapıyorsunuz ticari konularda yapacağınız yeni anlaşmalar uzun süreli kazançlar sağlamanıza etki edecek ayın sonunda kazançlar ve ödemeler konusunda yeni yöntemler geliştirebilirsiniz kardeşleriniz yakın çevrenizle ilgili gelişmeler sizi mutlu edecek bir süredir yaşadığınız stresi atabilmek adına kısa seyahatleriniz olabilir tatile gidebilirsiniz ayın sonunda kariyer konusunda harekete geçecek ve işinizle ilgili yeni girişimleriniz çok konuşulacak ayın ilk günlerinde başlattığınız projelerinizi teslim etmeniz durumunda geniş kitlelere ulaşabilir ve işinizin bereketini arttırabilirsiniz.

YAY BURCU: Sevgili Yay bu ay çalışma hayatınızda yenilikler meydana gelecek işinizle ilgili yeni düzenlemeler yapabilirsiniz hizmet aldığınız kurumlar ve kişilerden en yüksek verimi alacağınız ay olacak yeni bir eleman arayışınız varsa bu ay güvenebileceğiniz insanı bulma şansınız oldukça yüksek olacak sağlığınız ve bedeninizle ilgili yeni düzenlemeler yapabilirsiniz yemek yeme ve uyku düzeninizle ilgili yeni programlar oluşturabilirsiniz aşk hayatınızla ilgili hareketli bir ay sizi bekliyor sahne sanatları spor konularıyla daha ilgili olacaksınız bedensel değişim için spora başlamak kısa sürede forma girmenize yardım edebilir ayın sonunda kendinizle ilgili değiştirmek istediğiniz duygulara ve fiziksel görünümünüze odaklanacaksınız.

AKREP BURCU: Sevgili Akrep bu ay eşinizden yana oldukça şanslı bir ay olacak bekar olan akrepler için evlilik hazırlık süreçleri olabilir yeni ortaklıklar ve yeni iş başlangıçları gündeme gelebilir etrafınızda güvenebileceğiniz insanların sayısı artıyor ve onların desteği ile kendinizi daha huzurlu hissedeceksiniz yeni iş ortaklıkları sebebiyle kazançlarınızı arttırabilirsiniz çalışma düzeninizde değişimler meydana gelebilir günlük hayatınız hızlanmaya başlıyor çalışma hayatınızda rekabet gerektiren konular gündeme gelebilir beraber çalıştığınız insanlar çalışanlarınızla ilgili konularda bazı sürtüşmeler yaşanabilir sağlığınıza ve yaşanabilecek küçük kazalara dikkat etmelisiniz ayın son haftası sigortalar vergiler ve ödemeler ile ilgili konular gündeminizde olacak.

TERAZİBURCU: Sevgili Terazi bu ayın finansal konularında en şanslı olanlarından birisi de siz olacaksınız ortaklı iş girişimlerinizden çok fazla fayda sağlayabileceksiniz miras konuları mal paylaşımları konusunda beklentileriniz fazlasıyla karşılanacak hukuk ve dava yoluyla elde edeceğiniz kazançlar olabilir üreme organları ile ilgili tedavi süreçleri gündeme gelebilir sağlığınızla ilgili konularda olumlu gelişmeler sizi bekliyor ayın sonunda

Yengeç Burcu Sevgili Yengeç, bu ay etrafınız oldukça kalabalık ve bereketli olacak. Arkadaşlarınız ve dostlarınızla bir araya gelmek neşenizi ve enerjinizi toplamanıza yardım edecek. Kariyer hayatınızla ilgili konularda yaptığınız işlerin sonucunu almaya ve işinizle ilgili daha fazla görünür olmaya başlayacaksınız. Mayıs ayı sizin için oldukça bereketli ve yaptığınız işlerin karşılığını alacağınız bir ay olacak. İlişkilerinizde güven duygusunu çok fazla hissedecek ve hayatınızdaki insanların varlığı ile sevineceksiniz. Partnerinizin size yaklaşımı, duygularını çok daha yoğun hissettirdiği etkiler meydana gelecek. Ayın son haftasında sağlığınızla ilgili konular gündeminizde olacak. Beraber çalıştığınız insanlar ile kısa süreli de olsa gerilimler yaşayabilirsiniz. Ancak bir işinizi bitirmek ve ortaya çıkartmak konusunda yine de sizi destekleyen süreçler meydana gelecek.

Aslan Burcu: Sevgili Aslan, bu ay kariyer konusunda en çok ön plana çıkan, etrafındaki insanların en çok güvenini kazanan insan olabilirsiniz. Hayatınızda belki de dönüm noktası olacak olan mayıs ayı, sizi kariyer konusunda sevindirecek. Çalışma hayatınızda ilerleyebilmek adına pek çok fırsat ile karşılaşacaksınız. Kazançlarınızı arttırabilmek ve gerçek değerinizi anlayabileceksiniz. Bu ay sahne sizin, ne sergileyeceğiniz konusu önemli olacak. Para ve para yönetimi ile ilgili kariyer hayatınızda büyük fark yaratabilirsiniz. Ayın sonunda duygularınızı ifade etmek, partnerinizle ilgili konuları çözümlemek isteyebilirsiniz.

Başak Burcu: Sevgili Başak, bu ay seyahat ve eğitim konusunda çok şanslı etkiler yaşayacaksınız. Hem özgürleşmek hem de hayatınızdaki insanlar ile güçlü bağlar kurma arayışında olacaksınız. Uluslararası ilişkiler, hukuksal gelişmeler konusunda oldukça şanslı etkiler barındırıyor. İdeallerinizi somutlaştırabilmek ve inandığınız değerlerin peşinden gideceğiniz bir süreç yaşayacaksınız. Sağlığınızla ilgili oldukça güçlü olacaksınız. Estetik işlemler için alacağınız sonuçlar sizi oldukça mutlu edecektir. Yaza hazırlık aşamasında yapacağınız girişimlerden olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlamak ve entelektüel yönünüzü geliştirebilecek bilgiler edinebilirsiniz. Tarihi dokuları görmek ve yapıları incelemek isteyebilirsiniz. Ayın sonunda taşınma ve ev değişimi konuları gündeminizde olabilir. Ailenizle ilgili konular önceliğinizde olacak.

Terazi Burcu: Sevgili Terazi, bu ayın finansal konularında en şanslı olanlarından birisi de siz olacaksınız. Ortaklı iş girişimlerinizden çok fazla fayda sağlayabileceksiniz. Miras konuları, mal paylaşımları konusunda beklentileriniz fazlasıyla karşılanacak. Hukuk ve dava yoluyla elde edeceğiniz kazançlar olabilir. Üreme organları ile ilgili tedavi süreçleri gündeme gelebilir, sağlığınızla ilgili konularda olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Ayın sonunda seyahatler ve eğitim planlarınızla ilgili harekete geçeceksiniz. Uzun süredir yapmayı planladığınız ziyaretleri gerçekleştirebilir ve ruhunuza iyi gelecek gezileri gerçekleştirebilirsiniz. Eşiniz veya iş ortaklarınızla ilgili hareketli bir dönem olacak. Evli olanlar için eşin kazançları artış gösterecek, ortaklı işi olanlar için kazanç kapıları daha çok açılacak.

Kaynak: Bülten