Kadir Ezildi Kimdir?

Kadir Ezildi1

Patlıcan'ın Faydaları Nelerdir ?Hangi Yemeklerde Kullanılır ? Patlıcan'ın Faydaları Nelerdir ?Hangi Yemeklerde Kullanılır ?

Kadir Ezildi, 24 yaşında genç bir yetenek. Özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalışıyor ve İstanbul'da annesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşıyor. Sosyal medyada paylaştığı videolarla tanınan Kadir, katıldığı televizyon programlarıyla geniş kitlelere ulaşarak büyük bir hayran kitlesi edindi. Temizlik konusundaki takıntıları ve komşularıyla olan ilişkilerini yansıtan videolarıyla dikkat çeken Kadir, adeta mahalle kültürüne olan özlemimizi gideriyor.

Temizlik Tutkusu ve Düzen Takıntısı

Kadir Ezildi'nin temizlik tutkusu, ailesinin ayrılmasının ardından başlamış. Evini son derece temiz tutmak ve düzeni sağlamak konusundaki takıntısı, annesi ve erkek kardeşi için bazen zorlayıcı olabiliyor. Kadir, sürekli evini temizlemekten ve düzenlemekten hoşlanıyor ve evine misafir gelse bile onları bile diken üstünde hissettirebiliyor.

Ev dekorasyonu ve temizlik malzemelerine olan harcamalarıyla bilinen Kadir, kazandığı her kuruşu evinin temizliğine ve dekorasyonuna harcıyor. Mobilyaları bile kendi temizlik anlayışına uygun olmadığı için sık sık yeniliyor. Market alışverişlerinde temizlik ürünleri reyonunda saatlerini geçiriyor ve her ürünü detaylıca inceliyor. Temizlik konusunda oldukça titiz olan Kadir, çamaşır suyunu dahi çiçeklere bile dökmekten çekinmiyor.

Kaynak: Bülten