Edinilen bilgilere göre, Sabah saatlerinde Uşak Afyonkarahisar Karayolu Banaz Sanayi Sitesi Kavşağında meydana gelen trafik kazasında Veteriner Hekim ve Banaz İl Genel Meclisi Üyesi Erkan Aras kendinin kullandığı 34 ANH 279 plakalı aracıyla Banaz Sanayi Sitesi kavşağına geldiğinde aracın ön lastiğinin patlaması sonucu direksiyon hakimiyetini kaybetti.

Erkan Aras Kaza

Yoldan çıkarak taklalar atan araçtan fırlayan Erkan Aras ağır yaralandı.

Erkanaras 2

Yoldan geçen diğer sürücülerin ihbarı ile olay yerine gelen ekipler takla atan araçtan fırlayarak ağır yaralanan sürücüye olay yerinde yaptıkları ilk müdahalenin ardından Banaz Devlet Hastanesine sevk ettiler.

Hayati tehlikesinin bulunması üzerine Uşak Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilen İl Genel Meclisi Üyesi Erkan Aras burada yapılan tedavinin ardındın yoğum bakıma alındı.

Bugün Uşak merkezde 3 mahalle ve Banaz ilçesinde elektrik kesintisi var Bugün Uşak merkezde 3 mahalle ve Banaz ilçesinde elektrik kesintisi var

Veteriner Hekim ve Banaz İl Genel Meclisi Üyesi olan Erkan Aras’ın kaza geçirdiğini duyan yakınları ve sevenleri Uşak Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine akın etti.

Kaza ile ilgili soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

Erkan Aras (1)-1

Muhabir: SALİH KILINÇ