Müftü Kumtepe, kutsal topraklardan dönen Kökez köyü sakinleri İbrahim amca ve Sevim teyzenin misafiri oldu. Hac fârizasını yerine getirmenin mutluluğunu yaşayan çift, yaşadıkları manevi ve duygusal hislerini Müftü Kumtepe’ye aktarırken, “Allah niyet eden herkese bu duyguyu yaşamayı nasip etsin” dedi.

Sivaslı Ziyaret (1)

Uşak’ta “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri düzenlendi Uşak’ta “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri düzenlendi

Müftü Kumtepe ise, “Allah mübarek beldelerin yolunu gözleyen bütün hacı adaylarımıza en kısa zamanda ziyaret etmeyi nasip etsin. İlçemizden 21 hacımız hac fârizasını yerine getirip yurda salimen döndüler. Sonraki yıllar aynı sayının daha üzerinde bir potansiyel ile hacı adaylarımızı uğurlamayı ümit ediyoruz. Hacı adaylarının çokluğu ve kura çıkma olasılığının 10 yılı aşkın bekleme süresi nedeniyle gençlerimize vakit kaybetmeden hac kayıtlarını yapmalarını tavsiye ediyoruz.” Dedi.

Uşak'tan kutsal topraklara hareket eden toplamda 216 kişilik hacı kafilesinden 21 hacı adayı ile en fazla katılım sağlayan ilçe Sivaslı oldu. 

Muhabir: Ece Yıldırım