Müge Anlı'ya kayıp kızlarını aramak için başvurmuşlardı, iğrenç gerçek bugün programda ortaya çıktı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, tüm Türkiye'nin kanını donduran iğrenç bir olay gün yüzüne çıktı. Kayıp kızları aramak için programa başvuran şahsın kızları yıllardır istismar ettiği öğrenildi. Şahısla konuşan Müge Anlı adeta deliye dönerek, "Sen bir de utanmadan nasıl bu kızları benim stüdyoma aramaya geldin terbiyesiz adam, ahlaksız" diyerek çıkıştı. Kızlardan biri ise "14 yaşımızdan beri bize tecavüz ediyor bu adam" dedi. 

Uşak'ta bugün 4 kişi hayatını kaybetti Uşak'ta bugün 4 kişi hayatını kaybetti

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, Bahar ve Figen'in stüdyoya geldiği yayında Müge Anlı, Selahattin'e bağlandı. Müge Anlı ilk olarak "Gözünüz aydın. Kızlar bulundu" derken Selahattin de "Teşekkür ederiz. Biliyorum" dedi. Bunun üzerine stüdyodan alkışlar gelirken Müge Anlı "Dur hiç alkışlamayın" dedi. Devamında Anlı "Gözünüz aydın Selahattin Bey. Sen utanmadan nasıl benim stüdyoma geldin? Allah seni şaşırttı mı yanılttı mı, ne oldu? Sen bir de utanmadan nasıl bu kızları benim stüdyoma aramaya geldin terbiyesiz adam? Senin bu kızlara neler yaptığının bütün videoları elimde. Sen bu kızları bir de buraya nasıl aramaya geldin, ahlaksız. Nasıl aramaya geldin? Sen benim stüdyoma gelip bu kızları nasıl aramaya geldin? Hangi akla hizmet? Sen bunu savcıya söyleyeceksin, hakime söyleyeceksin. Sen nasıl bu kızları hem bu kadar istismar edip hem nasıl bu stüdyoya gelip ararsın ya?" dedi.

Müge Anlı Dram

Selahattin "Ben kimseye öyle bir şey yapmadım" derken Anlı "Gözüme mi inanacağım sana mı inanacağım. Elimde bütün videoların elimde." şeklinde konuştu. Bunun üzerine Selahattin "Ben çıkacağım, dayanamayacağım" deyince Anlı "Niye çıkacaksın gayet de güzel otur orada. Hala yapmadım deme gözüme mi inanacağım sana mı inanacağım. Elimde elimde bütün görüntülerin elimde" dedi. Bunun üzerine Selahattin "Ha videolar var ama videolar gerçek mi onu bilsin. Ben neredeyim beni uyutup da yaptıklarına mı söyleyeceğim." deyince Anlı "Hadi oradan. Ben 34 yıllık televizyoncuyum. Sen televizyonun düğmesini açmasını bilmezken ben televizyon programı yapıyordum beyefendi ben nesi montajdır neyi kurgudur kusura bakma anlayabilirim." ifadelerini kullandı.

Bunların üzerine Figen "14 yaşımızdan beri bize tecavüz ediyor bu adam. İkimize de aynı şekilde. Müge Abla artık sen bizi kurtarırsın bunun zulmünden. Bize satırla saldırıyordu. Sürekli bizi dövüyordu" şeklinde konuştu. Anlı ise "Hiç merak etmeyin" diye yanıt verdi. Canlı yayını ihbar olarak kabul eden polis ekipleri, Selahattin, eşi ve diğer kızı tutuklayarak emniyete götürdü. 

Kaynak: Haber Merkezi