Karahallı’da, unutulmaz anılar ve güzel dostluklar biriktirmenin mutluluğunu yaşadığını kaydeden genç kaymakam veda mesajında şu ifadeleri kullandı:

Kıymetli Karahallılar;

Yarın Uşak merkezde 4 mahalle ve 2 ilçede  elektrikler yok Yarın Uşak merkezde 4 mahalle ve 2 ilçede elektrikler yok

26 Eylül 2023 tarihinde başlamış olduğum ve o tarihten itibaren geçen süreçte görev yapmaktan onur duyduğum Karahallı’dan ve Karahallı Kaymakamlığı görevinden İçişleri Bakanlığı’nın yabancı dil programı münasebetiyle Ankara’da görevlendirilmemden ötürü ayrılıyor ve siz değerli hemşerilerime veda ediyorum.

Karahallı Kaymakamlığı’ndaki çalışma sürem boyunca mesai arkadaşlarımla birlikte halka hizmet amacını öncelikli tutmaya, sevinç ve kederlerinize ortak olmaya, problemlere çözüm üretmeye ve tüm vatandaşlarımızı ayrım yapmaksızın kucaklamaya özen gösterdik. Başta şehit aileleri ve gazilerimiz olmak üzere; dezavantajlı grupların, yaşlı, engelli ve öksüz-yetim vatandaşlarımızın her daim yanlarında olmaya çaba harcadık. İlçemizin tüm köy ve mahallelerinde defalarca çeşitli ziyaretler, etkinlikler ve faaliyetlerde bulunarak, oradaki vatandaşlarımızla ve esnafımızla bir araya gelip istişarelerde bulunduk. İlçemizdeki tüm yöneticilerle sıklıkla bir araya gelerek, ilçemizi daha ileriye götürmek için çaba gösterdik.

Görevim süresince benden desteklerini esirgemeyen başta Sayın Valimiz Dr. Turan ERGÜN olmak üzere kıymetli meslek büyüklerime, kamu kurum ve kuruluş yöneticilerimize ve her kademedeki çalışanlarımız ile şahsıma göstermiş oldukları sevgi ve muhabbetten ötürü bütün Karahallılı hemşehrilerimize müteşekkirim.

Meslek hayatımın ilk dönemlerini yaşadığım Karahallı’da, unutulmaz anılar ve güzel dostluklar biriktirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Bu güzel anılar ve dostluklar hafızamdan silinmeyecek, meslek hayatımın ilkleri olarak daima yerini muhafaza edecektir.

Karahallı’nın çok kıymetli halkına sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Allah’a emanet olunuz.

Muhabir: SALİH KILINÇ