Uşak'ta, ibadet saatlerini belirleyen namaz vakitlerini sizler için derledik. İşte Uşak'ta 06 Mayıs Pazartesi namaz saatleri:

İmsak Vakti: Saat 04:16'da başlayacak olan imsak vaktiyle sabah namazı eda edilir.

Güneşin Doğuşu: Güneşin ufukta belirmesiyle başlayacak olan güneşin doğuşu, saat 05:52'da gerçekleşecek. Bu saat, sabah namazı için son zamanı belirler.

Öğle Vakti: Öğle namazı için son zaman olan öğle vakti, saat 13:06'da başlayacak. Bu saatte, öğle namazı kılınabilir.

İkindi Vakti: Öğle vaktinin sona ermesiyle başlayacak olan ikindi vakti, saat 16:54'de başlayacak. Bu vakitte ikindi namazı kılınabilir.

Akşam Vakti: Akşamın başlangıcı olan akşam vakti, saat 20:07'de başlayacak. Bu saat, akşam namazı için son zamanı belirler.

Yatsı Vakti: Akşam vaktinin sona ermesiyle başlayacak olan yatsı vakti, saat 21:36'de başlayacak. Bu vakitte yatsı namazı kılınabilir.

Kemal Kılıçdaroğlu Cezaevinde Selahattin Demirtaş’ı ziyaret etti Demirtaş Hakkında Neler Söyledi Kemal Kılıçdaroğlu Cezaevinde Selahattin Demirtaş’ı ziyaret etti Demirtaş Hakkında Neler Söyledi

Uşak'ta, günlük hayatın koşuşturması içindeki vatandaşlar için önemli olan namaz vakitlerini hatırlatmak ve ibadetlerini zamanında yerine getirmelerini sağlamak amacıyla bu saatler düzenli olarak duyurulmaktadır.

Kaynak: Bülten