Nisan ayında, Melek Yücel Takva Kuran Kursu’nda başlayan ve altı hafta boyunca; Uşak Üniversitesinin farklı fakültelerinden akademisyenlerin verdiği seminerlerle devam eden uygulamanın sonunda katılımcılara katılım belgeleri takdim edildi. Kapanış programında Uşak Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Lütfi Özav, İslami İlimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Yılmaz,  Kadın ve Aile Çalışmaları Araştırma ve Uygulama Merkezi  Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Gültekin, Uşak Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu Koordinatörü Vaiz Rukiye Kahya, proje uygulamasında seminerler veren akademisyenler, öğrenciler ve katılımcılar hazır bulundu.

Mufttt (2)

Prof.Dr. Lütfi Özav ve Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Gültekin; Uşak İl Müftülüğü ’ne, eğitim veren hocalara ve katılımcılara teşekkür ederek ailenin önemini ve bu tür faaliyetlerin devam etmesi gerektiğini ifade ettiler. Uşak Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu Koordinatörü Vaiz Rukiye Kahya; proje ortağı olmaktan duydukları memnuniyeti   dile getirerek aile ile ilgili her çalışmanın çok değerli olduğunu ve ADRB tarafından gerçekleştirilen faaliyetleri dile getirdi.

Mufttt (3)

Uşak Banaz Jeotermal Sera OSB için ön tahsis başvuruları başladı Uşak Banaz Jeotermal Sera OSB için ön tahsis başvuruları başladı

Mufttt (4)

Kaynak: Bülten