Uşak  Mezarlıklar Müdürlüğü, 08 Haziran 2024 tarihinde vefat eden vatandaşların bilgilerini ve cenaze defin programlarını duyuran güncel bir açıklama yaptı. Uşak Belediyesi'ne bağlı olarak faaliyet gösteren  Mezarlıklar Müdürlüğü, bu önemli bilgilendirmeyi web sitesi aracılığıyla kamuoyuyla paylaştı. Vefat edenlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır dileyen kamu kurumu, hayatını kaybeden vatandaşların isimlerini aşağıda sıraladı:

  • Sadet Erdoğan

İlker Erdoğan'ın Annesi, Sadet Erdoğan vefat etmiştir. Cenazesi İkindi namazına müteakip Fatih Camiiden alınarak Kuyucak Mezarlığında defnedildi.

  • Cemal Arslan

Recep Arslan'ın Babası, Cemal Arslan vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Şekerevleri Camiiden alınarak Yapağılar Köyünde defnedildi. 

Çöp döküm alanında yangın saatler sonra kontrol altına alındı Çöp döküm alanında yangın saatler sonra kontrol altına alındı

  • Bahattin Alpan

Atakan Alpan'ın Babası, Bahattin Alpan vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Örnek Birgül Camiiden alınarak Bölme Mezarlığında defnedildi. 

  • Hasibe Tuncer

Yiğit Tuncer'in Annesi, Hasibe Tuncer vefat etmiştir. Cenazesi İkindi namazına müteakip Karahasan Köyünde defnedildi. 

  • Ayşe Çümen

Eren Çümen'in Annesi, Ayşe Çümen vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Sivaslı/Yayalar Köyünde defnedildi. 

Vefat edenlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Kaynak: Bülten