Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, 02 Mayıs 2024 tarihinde vefat eden vatandaşların bilgilerini ve cenaze defin programlarını duyuran güncel bir açıklama yaptı. Uşak Belediyesi'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Mezarlıklar Müdürlüğü, bu önemli bilgilendirmeyi web sitesi aracılığıyla kamuoyuyla paylaştı. Vefat edenlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır dileyen kamu kurumu, hayatını kaybeden vatandaşların isimlerini aşağıda sıraladı:
- Cemile Bulut
Erdoğan Bulut'un Annesi, Cemile Bulut vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Sivaslı/Ağaçbeyli Köyünde defnedildi.
- Münevver Can
Sebahattin Tuncer'in Annesi, Münevver Can vefat etmiştir. Cenazesi İkindi namazına müteakip Banaz/Kızılhisar Köyünde defnedildi.
Vefat edenlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.