Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, 21 Mayıs 2024 tarihinde vefat eden vatandaşların bilgilerini ve cenaze defin programlarını duyuran güncel bir açıklama yaptı. Uşak Belediyesi'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Mezarlıklar Müdürlüğü, bu önemli bilgilendirmeyi web sitesi aracılığıyla kamuoyuyla paylaştı. Vefat edenlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır dileyen kamu kurumu, hayatını kaybeden vatandaşların isimlerini aşağıda sıraladı:
- Döndü Fidan
Osman Fidan'ın Annesi, Döndü Fidan vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Hacıkadem Camiiden alınarak Hacıkadem Mezarlığında defnedildi.
- Hüseyin Güngör
Coşkun Güngör'ün Babası, Hüseyin Güngör vefat etmiştir. Cenazesi İkindi namazına müteakip Toki Camiiden alınarak Yaşamışlar Köyünde defnedildi.
- Bekir Akçay
Fatma Akçay'ın Eşi, Bekir Akçay vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Dikilitaş Camiinden alınarak Derbent köyü Payamlı Mahallesinde defnedildi.
Vefat edenlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.