Uşak  Mezarlıklar Müdürlüğü, 05 Haziran 2024 tarihinde vefat eden vatandaşların bilgilerini ve cenaze defin programlarını duyuran güncel bir açıklama yaptı. Uşak Belediyesi'ne bağlı olarak faaliyet gösteren  Mezarlıklar Müdürlüğü, bu önemli bilgilendirmeyi web sitesi aracılığıyla kamuoyuyla paylaştı. Vefat edenlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır dileyen kamu kurumu, hayatını kaybeden vatandaşların isimlerini aşağıda sıraladı:

  • Metin Kül

Emine Kül'ün Eşi, Tuncay, Turgay, Tuğba Kül'ün Babaları, Mehmet Kül, Türkan Torlak, Armağan Nacaklı ve Fatma Akarca'nın Kardeşleri, Metin Kül vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Zeynel Abidin Camiiden alınarak Ovademirler Mezarlığında defnedildi. 

  • Uğur Güngil

Akif Güngil'in Babası, Uğur Güngil vefat etmiştir. Cenazesi İkindi namazına müteakip Akşemseddin Camiiden alınarak Kuyucak Mezarlığında defnedildi.

  • Ayşe Yozgat

Ahmet Yozgat'ın Annesi, Ayşe Yozgat vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Karahallı/Karayakuplu Köyünde defnedildi. 

Ünlü İlahiyatçı Yusuf Kavaklı Hayatını Kaybetti:  Yusuf Kavaklı Neden Hayatını Kaybetti? Ünlü İlahiyatçı Yusuf Kavaklı Hayatını Kaybetti: Yusuf Kavaklı Neden Hayatını Kaybetti?

  • Halil Açıkgöz

Rıdvan Açıkgöz'ün Dedesi, Halil Açıkgöz vefat etmiştir. Cenazesi İkindi namazına müteakip İlyaslı Köyünde defnedildi. 

Vefat edenlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Kaynak: Bülten