Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, 29 Mayıs 2024 tarihinde vefat eden vatandaşların bilgilerini ve cenaze defin programlarını duyuran güncel bir açıklama yaptı. Uşak Belediyesi'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Mezarlıklar Müdürlüğü, bu önemli bilgilendirmeyi web sitesi aracılığıyla kamuoyuyla paylaştı. Vefat edenlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır dileyen kamu kurumu, hayatını kaybeden vatandaşların isimlerini aşağıda sıraladı:
- Nurullah Şentürk
Murat, Ramazan ve Numan Şentürk'ün Babaları, Dikilitaş Mahallesi Sakinlerinden Sakallı Bakkal, Nurullah Şentürk vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Kaya Camiiden alınarak Manisa/Selendi- Çamköy Köyünde defnedildi.
- Ali Akbal
Hasan Akbal'ın Babası, Ali Akbal vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Susuzören Köyünde defnedildi.
- Muhsin Şevk
Bekircan Şevk'in Babası, Muhsin Şevk vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Ortaköy Köyünde defnedildi.
- Pakize Güngör
Nurettin Güngör'ün Annesi, Pakize Güngör vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Güneli Köyünde defnedildi.
- Ayşe Güvenç
Ziya Güvenç'in Annesi, Ayşe Güvenç vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip İlyaslı Köyünde defnedildi.
Vefat edenlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.