Protokol kapsamında, İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Uşak İl Sağlık Müdürlüğü iş birliği yaparak çeşitli kurslar düzenleyecek.

Millî Eğitim Müdürlüğü ile İl Sağlık Müdürlüğü Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Uşak İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde aktif olarak hizmet veren Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 112 Acil Sağlık istasyonları, Aile sağlık merkezleri ve diğer birim çalışanları için kurslar ve seminerler düzenlenecek.

Protokl (1)-1

Millî Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü İş Birliği Çalışması Yönergesi doğrultusunda ve hayat boyu öğrenme esasları çerçevesinde hazırlanan protokol, İl Millî Eğitim Müdürü  Halil Yücel ve ve İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Erkan Güvenç tarafından imzalandı.

İl Millî Eğitim Müdürü Halil Yücel, duyduğu memnuniyeti belirterek imzalanan protokolün hayırlı olması temennisinde bulundu.

Minik Motorcu Rüzgar Çınar, Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası'nın İlgi Odağı Oldu Minik Motorcu Rüzgar Çınar, Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası'nın İlgi Odağı Oldu

 İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Erkan Güvenç,   bu protokolün hayırlı olmasını dileyerek İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa birçok etkinliğin düzenleneceğini belirtti ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Protokl (2)

Muhabir: SALİH KILINÇ