Vali Dr. Turan Ergün Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sağlık çalışanlarıyla birlikte iftar yaptı.

Hastane yemekhanesinde düzenlenen iftar yemeğine Vali Ergün’ün yanı sıra İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Kolcu, İl Jandarma Komutanı Fahri Semiz, İl Sağlık Müdürü Erkan Güvenç, Başhekim İsmail Kaya, hastane yönetimi, hekimler ve sağlık çalışanları katıldı.

Saglik 6

Sağlık çalışanlarıyla sohbet eden Vali Ergün, iftar sofrasında hekimler ve sağlık çalışanlarıyla bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Sağlık çalışanlarının dünyanın en kutsal ve en zorlu mesleklerinden birini ifa ettiğini ifade eden Vali Ergün, “Türkiye Cumhuriyeti sağlık alanında hem yetiştirdiği sağlık personeliyle, oluşturduğu hizmet binaları ve araç gereçleriyle büyük bir devrim gerçekleştirdi. Bizim için en sevindirici noktalardan bir tanesi de ilimizdeki sağlık kurumlarının nitelikli olmasıdır. Uşak’ta İl Sağlık Müdürlüğümüzün koordinesinde başhekimimiz, doktorlarımız, sağlık çalışanlarımız Devletimizin vatandaşa dokunan en önemli yüzleridir. Bunu bugüne kadar başarıyla yürüttüğünüze inancım tam. Bundan sonra da aynı şekilde yürütüleceğine hiçbir şüphe yok. İnsan sağlığı için 7/24 esasına göre fedakarca görev yapan, siz kıymetli sağlık çalışanlarımızın nezdinde tüm sağlık emekçilerine işlerinde kolaylıklar diliyorum. Önümüzdeki Ramazan Bayramı'nın sizler, ülkemiz ve İslam alemi için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Saglik 1

Yarın Banaz dışında Uşak’ın tüm ilçelerinde elektrik kesintisi var Yarın Banaz dışında Uşak’ın tüm ilçelerinde elektrik kesintisi var

Saglik 4

Editör: Seher ZEYBEK