Uşak'ta, ibadet saatlerini belirleyen namaz vakitlerini sizler için derledik. İşte Uşak'ta 07 Mayıs Salı namaz saatleri:

İmsak Vakti: Saat 04:15'da başlayacak olan imsak vaktiyle sabah namazı eda edilir.

Güneşin Doğuşu: Güneşin ufukta belirmesiyle başlayacak olan güneşin doğuşu, saat 05:51'da gerçekleşecek. Bu saat, sabah namazı için son zamanı belirler.

Öğle Vakti: Öğle namazı için son zaman olan öğle vakti, saat 13:04'da başlayacak. Bu saatte, öğle namazı kılınabilir.

İkindi Vakti: Öğle vaktinin sona ermesiyle başlayacak olan ikindi vakti, saat 16:54'de başlayacak. Bu vakitte ikindi namazı kılınabilir.

Akşam Vakti: Akşamın başlangıcı olan akşam vakti, saat 20:07'de başlayacak. Bu saat, akşam namazı için son zamanı belirler.

Yatsı Vakti: Akşam vaktinin sona ermesiyle başlayacak olan yatsı vakti, saat 21:36'de başlayacak. Bu vakitte yatsı namazı kılınabilir.

Patlıcan'ın Faydaları Nelerdir ?Hangi Yemeklerde Kullanılır ? Patlıcan'ın Faydaları Nelerdir ?Hangi Yemeklerde Kullanılır ?

Uşak'ta, günlük hayatın koşuşturması içindeki vatandaşlar için önemli olan namaz vakitlerini hatırlatmak ve ibadetlerini zamanında yerine getirmelerini sağlamak amacıyla bu saatler düzenli olarak duyurulmaktadır.

Kaynak: Bülten