Uşak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde faaliyet gösteren Aile Destek Merkezi (ADEM) Projesi kursiyerlerinin el emeği ürünlerinden oluşan sergi Uşak'ta açıldı. Vali Dr. Turan Ergün, Vali Yardımcısı Burak Bozkurt Gürses ile birlikte “Aile Haftası” münasebeti ile oluşturulan sergiyi gezdi. Yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı, kursiyer ve öğrenciler ile sohbet etti.

Son Dakika: Uçakta Şiddetli Türbülans: Bir Yolcu Vefat Etti, 30 Yaralı Var Son Dakika: Uçakta Şiddetli Türbülans: Bir Yolcu Vefat Etti, 30 Yaralı Var

Vali Ergün Sergi

Uşak Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde faaliyet gösteren Aile Destek Merkezi'nde açılan kırk yama, el sanatları, dikiş, kadın elbise dikimi kurslarıyla kadınların sosyal alanda kendilerini geliştirebildiğini ve devamında aile bütçesine de katkı sağlayabildiklerini ifade eden Vali Ergün, toplumun en önemli öğesi olan aile kurumunun korunması için her türlü çalışmayı yapacaklarını ifade etti.

Sergi Vali

Vali Ergün, sergiyi gezdikten sonra merkezde yürütülen çalışmalardan dolayı emeği geçenlere teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Muhabir: Ece Yıldırım