Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, 11 Haziran 2024 tarihinde vefat eden vatandaşların bilgilerini ve cenaze defin programlarını duyuran güncel bir açıklama yaptı. Uşak Belediyesi'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Mezarlıklar Müdürlüğü, bu önemli bilgilendirmeyi web sitesi aracılığıyla kamuoyuyla paylaştı. Vefat edenlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır dileyen kamu kurumu, hayatını kaybeden vatandaşların isimlerini aşağıda sıraladı:
- İzzet Hıdır
Nihat Hıdır'ın Babası, İzzet Hıdır vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Eşme'de defnedildi.
- Halime Karahan
Necla Karahan'ın Annesi, Halime Karahan vefat etmiştir. Cenazesi İkindi namazına müteakip Hacıkadem Camiiden alınarak Hacıkadem Mezarlığında defnedildi.
Vefat edenlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.