Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, 04 Haziran 2024 tarihinde vefat eden vatandaşların bilgilerini ve cenaze defin programlarını duyuran güncel bir açıklama yaptı. Uşak Belediyesi'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Mezarlıklar Müdürlüğü, bu önemli bilgilendirmeyi web sitesi aracılığıyla kamuoyuyla paylaştı. Vefat edenlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır dileyen kamu kurumu, hayatını kaybeden vatandaşların isimlerini aşağıda sıraladı:
- Faik Şengüler
Mehmet Şengüler'in Babası, Faik Şengüler vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Karahallı/Karayakuplu Köyünde defnedildi.
- Şenel Kuyucak
Ahmet Kuyucak'ın Eşi, Şenel Kuyucak vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Akşemseddin Camiiden alınarak Kuyucak Mezarlığında defnedildi.
- Hasan Bacak
Mehmet Ali Dincer'in Dedesi, Hasan Bacak vefat etmiştir. Cenazesi İkindi namazına müteakip Sivaslı/Selcikler Kasabasında defnedildi.
- Hikmet Atak
Merhum Adil Atak'ın Eşi, Maliyeden emekli Aslan Atak, Cengiz Atak ve Aysel Erfidan'ın Anneleri, Hikmet Atak vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Avcı Camiiden alınarak Elmalıdere Mezarlığında defnedildi.
Vefat edenlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.