Uşak  Mezarlıklar Müdürlüğü, 04 Haziran 2024 tarihinde vefat eden vatandaşların bilgilerini ve cenaze defin programlarını duyuran güncel bir açıklama yaptı. Uşak Belediyesi'ne bağlı olarak faaliyet gösteren  Mezarlıklar Müdürlüğü, bu önemli bilgilendirmeyi web sitesi aracılığıyla kamuoyuyla paylaştı. Vefat edenlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır dileyen kamu kurumu, hayatını kaybeden vatandaşların isimlerini aşağıda sıraladı:

  • Faik Şengüler

Mehmet Şengüler'in Babası, Faik Şengüler vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Karahallı/Karayakuplu Köyünde defnedildi.

Uşak yangınlarında yaklaşık 13 futbol sahası büyüklüğünde hasar oluştu Uşak yangınlarında yaklaşık 13 futbol sahası büyüklüğünde hasar oluştu

  • Şenel Kuyucak

Ahmet Kuyucak'ın Eşi, Şenel Kuyucak vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Akşemseddin Camiiden alınarak Kuyucak Mezarlığında defnedildi.

  • Hasan Bacak

Mehmet Ali Dincer'in Dedesi, Hasan Bacak vefat etmiştir. Cenazesi İkindi namazına müteakip Sivaslı/Selcikler Kasabasında defnedildi.

  • Hikmet Atak 

Merhum Adil Atak'ın Eşi, Maliyeden emekli Aslan Atak, Cengiz Atak ve Aysel Erfidan'ın Anneleri, Hikmet Atak vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Avcı Camiiden alınarak Elmalıdere Mezarlığında defnedildi. 

Vefat edenlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Kaynak: Bülten