Kanal 7’nin başarılı yapımı Rüzgarlı Tepe'de Zeynep karakterini canlandıran Cemre Arda, yetenekli oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Kariyerinin başlangıcında olan Cemre Arda'nın hayatı, dizi takipçileri ve hayranları tarafından merak edilmektedir. İşte genç oyuncunun biyografisi:

Cemre Arda, 17 Nisan 2002 tarihinde Denizli’de dünyaya gelmiştir. Babası pazarlama sektöründe çalışırken, annesi ise direksiyon eğitmenidir. Cemre Arda, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun olduktan sonra Endüstriyel Tasarım bölümünü kazanarak 2021 yılında eğitimine devam etmek üzere İstanbul’a taşınmıştır. Film yapımcısı Sevda Kaygısız tarafından keşfedilen Arda, bu sayede oyunculuk kariyerine adım atmıştır.

Cemre Arda Nereli?

Eskişehir Beylikova'da Yarın Elektrik Kesintisi Olacak! Eskişehir Beylikova'da Yarın Elektrik Kesintisi Olacak!

Cemre Arda hakkında mevcut bilgiler doğrultusunda, oyuncunun Denizli doğumlu olduğu bilinmektedir. Ailesi hala Denizli’de yaşamaktadır. Ancak, ailesinin aslen nereli olduğu konusunda net bilgiler bulunmamaktadır.

Cemre Arda Kaç Yaşında?

Doğum tarihi 17 Nisan 2002 olan Cemre Arda, 2024 yılı itibariyle 22 yaşındadır. Bu bilgi henüz doğrulanmamış olsa da mevcut kaynaklarda bu şekilde geçmektedir.

Cemre Arda’nın Burcu Nedir?

Cemre Arda’nın doğum tarihi 17 Nisan olduğu için burcu Koç’tur. Ancak, oyuncunun burcu ve doğum tarihi ile ilgili bilgiler de henüz tam olarak doğrulanmamıştır.

Kaynak: Bülten