Manisa Belediyesi Bağış Kampanyası Başlattı.  İhtiyaç sahiplerine ulaştırıyor. Manisa Belediyesi Bağış Kampanyası Başlattı. İhtiyaç sahiplerine ulaştırıyor.

Teknolojinin gelişmesiyle unutulmaya yüz tutan mektuplaşmaya dikkati çekmek amacıyla düzenlenen etkinlikte, öğrenciler annelerine gönderilmek üzere duygularını mektuplara döktü. Anneler günü'ne özel Sivaslı Muammer Yazgan ilkokul 3 .sınıf öğrencileri, bu sene annelerine nostaljik bir hediye vermek istedi. Kalem kağıdın başına geçen öğrenciler annelerine içinden gelen duygularını yazdı. Teknolojik gelişmelerin sonucu unutulmaya yüz tutan mektuplaşma, bu sayede öğrencilerin de deneyimlediği bir şey oldu. Mektuplarını zarflara koyan öğrenciler, Sivaslı PTT şubesinin yolunu tuttu. Şube Müdürü Ümmü Erkul öğrencilerle yakından ilgilenerek, PTT ile ilgili bilgilendirmeler yaptı. Mektubun nasıl gönderileceği hakkında çocuklar bilgilendirildi. Zarflara pullar yapıştırıldı. 

Muammer Yazgan Mektup

PTT Sivaslı şubesinde, öğrencilerin annelerine gönderdiği mektupları teslim alan Müdür Ümmü Erkul, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Sivaslı Mektup

Muhabir: Ece Yıldırım