Uşak Valisi Dr. Turan Ergün, Uşak-Ulubey Karayolunda elim bir kaza sonucu hayatını kaybeden Eşme Adliyesi personeli Ezgi Çetin’in Banaz/Paşacık köyünde düzenlenen cenaze törenine katılarak merhumeye Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diledi.

Ebru (1)

Dün sabah, Eşme Adliyesinde çalışan bir grup olarak bindikleri otomobilin kamyona çarpması sonucu 3 kişi yaralanmış, bir çocuk annesi Ezgi Çetin vefat etmişti.

Banaz ilçesine bağlı Paşacık köyünde düzenlenen cenaze törenine; Uşak Valisi Dr. Turan Ergün, AK Parti Uşak Milletvekili Fahrettin Tuğrul ve Banaz Kaymakamı Cuma Emeç katıldı.

Ebru (6)

Vali Ergün, merhumenin gözü yaşlı eşi Yavuz Çetin ve babası ve diğer aile fertlerine baş sağlığı dileyerek acılarını paylaştı.

https://www.yesilsivasligazetesi.com/ İnternet Haber Sitesi olarak Ezgi Çetin’e Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve sevenlerine sabırlar diliyoruz.

Bugün Uşak merkezde 3 mahalle ve Banaz ilçesinde elektrik kesintisi var Bugün Uşak merkezde 3 mahalle ve Banaz ilçesinde elektrik kesintisi var

Ebru (2)

Ebru (4)

Muhabir: SALİH KILINÇ